RbD & ReBelDe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RbD & ReBelDe

ReguJtE SE nA oVaj foRum,I nEcEtE ZaZaliTi!!
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ljubavni jadi

Go down 
+2
*AnNy CoLuCcI*
*KeTtY CoLuCcI*
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 5:49 pm

Pa,u koga ste zaljubljeni?
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 12:38 am

Ja sam u nekog dečaka sa sela,što je sasvim trulo!
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 12:40 am

Devojčice petog,šestog,sedmog i osmog razreda su odlepile za njim.Dečaci ga ne podnose,naravno zato što im je konkurencija.....
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 3:24 am

Xe,xe,xe....Ma boli te uvo,bwe...I boli uvo i njega...
Pa,ja sam imala decka,ali se odselio,pa sam tuzna....
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 10:49 am

Nemas pojma kako je sladak!Ai,mislim da se i on u mene zaljubio,nekoliko puta smo se sudarali u skoli,a ja kao u fazonu:"Pazi kuda ides"!Jer,velika je razlika izmudju dece sa sela i iz grada!Uostalom otvoricu temu,jer ima o cemu da se prica!!!
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:02 pm

A sto bi bilo razlike izmedju dece sa sela i iz grada?To je glupost cista...Pa u mojoj skoli ima milion njih koji su sa sela,nema nikakve razlike,svi smo isti,normalni...
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:06 pm

Pa da,zavisi kakav je ko!Ali sigurno si nekad dosla u situaciju da kazes nekome e ti nemas to jan imam!
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:13 pm

Pa jesam....Ali ne zato sto je taj sa sela,a ja iz grada....Ja sam kao klinka zivela na selu,pa pre nego sto sam krenula u skolu smo se preselili u grad...I ne vidim razliku...Mislim,ne razumem to....Ja ne pravim nikad razliku izmedju ljudi....Takva sam jednostavno...I kao sto Mia kaze:Ljude ne karakterise ono sto imaju,vec njihov potencijal...I potpuno je u pravu....
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:22 pm

Pa nesvodi se sve na to sta imaju!Ali kada ti imas nesto,a neko drugi nema,ta osoba postane zavidna,i to je lose!Ne odnosi se sve na ljude sa sela!Ali neko na prime ko je sa sela,i on tamo treba da radi,i sta znam,i ne moze da uci!Posle se to ponavlja,i taj neko dobije keca!To govorim iz iskustva,jer znam mnogo takve dece....
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:32 pm

Cak i da nisi sa sela,mozda moras nesto da radis....A da jesi sa sela,mozda ne radis nista....Imam milion drugarica sa sela,koje su skroz odlicne,a kod kuce,ako mislis na neke poslove vezane za zivotinje ili nesto,nemaju nikakve obaveze...To jest,ne takve....Ja iskreno ne znam nikog ko mora da radi...Pa koji normalan roditelj bi kinjio dete da radi nesto tako?!Moji baka i deka imaju farmu,oni zive na selu,i meni super kad odem kod njih,ali nemam sad ja tu nesto da radim...Ne razumem tvoj pojam rada...
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:38 pm

Ne razumes me.O ovakvim temama ne moze ovako da se prica,lakse je u cetiri oka,ali sta cemo...Ja samo kazem moja iskustva......Na primer moj neki drug je sa sela i on nista ne uci!On kaze da to nije vazno da ce uvek imati sta da radi!Ja to ne mislim,i mozda je glupo,ali vise volim da se druzim sa decom koja su pametna koliko i ja!Sigurno se ne bih druzila sa nekim ko je nedovoljan!To mi je nedopusljivo!To jeste glupo,ali takve sam prirode.......Svi imaju razlicite nacine razmisljanja............
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 9:48 pm

Moram ti ispricati jednu pricu....
Moj deda,koji je biznismen,u svoje vreme je sklapao strasne poslove,putovao po svetu i sve,i video,nagledao se svega i svacega.....I on je svetski covek,sada u penziji,ima kontakte po citavom svetu,znaci,strasno....E,on kaze da postajes otmen onda kada mozes isto da govoris sa najvecim bogatasem jednako kao sa pukim siromahom....
A to se moze odnositi i na ocene....Ti si pametna samo ako si jednaka i sa pametnima,i sa onima koji imaju keceve....Nisu bitne ocene,ne karakterise te to...Samo ti nazadni stavovi da ne mora nista da uci,ako ima neko imanje,pa ce na njemu raditi,to je debilno...Ali pustis ga onda....Pusti ga neka on tera svoje,prihvatis osobe takve kakve su....Nemoj da menjas nikoga,samo se prilagodi...Onda si ti pametna,a oni glupi,ako ne mogu da se sami snadju...
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 10:05 pm

U pravu si!Ali ja ne mogu da podnesem da mi govori kako sam ja debilna,da sam,glupa...Pa sta je on neki jadni jedinicar?Pa mislim....
Ne kazem da su oni losi,imam druga koji nece da uci,nesto uci nesto ne!Ali on je extra lik!Znaci svetski covek,ali na primer neki Milos e on stvarno nece da uci,ponasa se glupo,seljacki a ja ne podnosim takve ljude!
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
*AnNy CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*AnNy CoLuCcI*


Female Number of posts : 151
Age : 32
Pravo ime : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Registration date : 2008-01-19

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:49 am

Pa,sad,drugo je ako te vredja...To su obicni idioti....Na te ni paznju nemoj da obracas...A ti sto se kretenski ponasaju,i njih lepo ignorisi,i kraj....Opsuteno...
Back to top Go down
Super*Star
Gledam REBELDE!(ali retko)
Super*Star


Number of posts : 66
Registration date : 2008-02-29

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 10:20 pm

ja sam trenutno zaljublena u jednog decaka sa partizana(gimnastika)ali tek juce sam se zaljubila u njega,i zaljubljena sam u jednog decaka(milos)sesti je razred!!!! heart
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 4:33 pm

A koji si ti rayred????
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
Super*Star
Gledam REBELDE!(ali retko)
Super*Star


Number of posts : 66
Registration date : 2008-02-29

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 4:54 pm

ja sam cetvrti!
Back to top Go down
rebelde girl
Anahi Moderator
rebelde girl


Female Number of posts : 41
Age : 27
Pravo ime : ivana
Favourite person in RBD : any i dul....
Registration date : 2008-01-11

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 9:23 pm

pa ok je da imaš simpatiju...ali savetujem ti da nemaš ništa više sa njim...ipak ti si samo 4 a on 6 ...to je velika razlika...a da i meni se sdviđa jedan miloš,ide sa mnom u razred heart
Back to top Go down
rebelde girl
Anahi Moderator
rebelde girl


Female Number of posts : 41
Age : 27
Pravo ime : ivana
Favourite person in RBD : any i dul....
Registration date : 2008-01-11

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 9:25 pm

maa ja mislčim da bi nas trebao da posavetuje dečak...mislim mene savetuje prijatelj jer on najbolje zna o tome šta misle dečaci itd
Back to top Go down
Super*Star
Gledam REBELDE!(ali retko)
Super*Star


Number of posts : 66
Registration date : 2008-02-29

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 6:11 pm

xe xe super Cool
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 3:33 pm

Pa decaci su uvek bili,i uvek bice bolji prijatelji od devojcica!
Devojcice su tracare,dok je decacima sve to glupo!najbolja drugarica moze da ti uradi sto nikada nisi pomislila,jer joj se naravno poveravas i sve to!Ja imam 3 najbolja druga,koji me nikada nisu izdali!Imam i ti naj drugarice,ali mogu da nabrojim i sta su me+i sve uradile!

otvoricu ja temu!!!!
I ja vise nisam zaljubljena u Jovisu,shvatila sam da je kreten!

Ali ne muci me samo to....mene muci sto sam zaljubljena u najboljeg druga........bolje reci drugovi!Zaljubljena sam u Milosa,a za Darka nisam bas nesto sigurna........
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
dulce_fan_forever
Gledam REBELDE!(ali retko)
dulce_fan_forever


Female Number of posts : 67
Age : 30
Pravo ime : Veternik
Favourite person in RBD : Dulce Maria
Registration date : 2008-01-23

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 9:40 pm

Ja sam vec 2 godine zaljubljena u Strahinju!!To je jedan decko na koga se sve devojke loze...Presladak je...Bila sam sa njim 3 puta...tako je cool...
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:02 pm

Blago tebi.............
U mojoj skoli su svi decaci(dobro,uvek postoje pojedinci) idioti!Pa zamisli te kad mi je jedan idiot MArko napisao kako ce da **** u muskom Wc-u!!!!!!Pa mislim strasno....Ali dobro,ja sve resim batinama,KAda se najmanje nada,udarim ga u najslabiju tacku..............
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
dulce_fan_forever
Gledam REBELDE!(ali retko)
dulce_fan_forever


Female Number of posts : 67
Age : 30
Pravo ime : Veternik
Favourite person in RBD : Dulce Maria
Registration date : 2008-01-23

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 12:01 pm

Ha,ha,ha...Pa tako i treba...Batina je iz raja izasla... heart
Back to top Go down
*KeTtY CoLuCcI*
Anny's fan-Admin
*KeTtY CoLuCcI*


Female Number of posts : 730
Age : 28
Pravo ime : Katarina
Registration date : 2008-01-02

Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 6:36 pm

U pravu si!!!!
Back to top Go down
https://rbd1.forumotion.net
Sponsored content





Ljubavni jadi Empty
PostSubject: Re: Ljubavni jadi   Ljubavni jadi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubavni jadi
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RbD & ReBelDe :: Pričaonica... :: Lets speak SERBIAN-
Jump to: